Eksfoliacja kwasami


EKSFOLIACJA KWASAMI


EKSFOLIACJA to jedna ze skuteczniejszych zabiegów o niezwykle szerokim spektrum działania. Poznając problemy i zmagania naszych Klientów zdecydowaliśmy, iż najwyższa jakość i skuteczność peelingów chemicznych, pomoże nam osiągnąć gwarantowany sukces. Marki produktów na, których głównie bazujemy to MesoBOOST®, oraz PEEL MISSION®. Są to wiodący producenci peelingów chemicznych o wysokiej skuteczności w terapiach odmładzających, redukujących blizny, przebarwienia, objawy trądziku pospolitego i różowatego. Wszystkie preparaty produkowane są zgodnie z najwyższymi normami jakości co potwierdzone jest certyfikatem ISO 22716 i GMP. Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, tworzy spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno – naprawcze w skórze, wpływając na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.

Działanie:

Monopeelingi pozwalają na kontrolowanie złuszczania naskórka, przy użyciu substancji chemicznych o rożnej sile działania. Zapewnia to możliwość łączenia kilku eksfoliantów w trakcie jednego zabiegu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb Klienta oraz potęgując jego efekty. Jednocześnie kwasami z grupy hydroksykwasów, możemy pobudzić, tj. stymulować w skórze wiele procesów warunkujących jej młody wygląd.

Zastosowanie:

Kwasy polecamy do zabiegów przeciwstarzeniowych, rozjaśniających różnego rodzaju plamy pigmentacyjne oraz osobom z przewlekłym i nawracającym problemem zanieczyszczonej i przetłuszczającej się skóry.

Cena: od 219zł


PEELING MIGDAŁOWY


Peeling migdałowy przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy borykają się ze słabo nawilżoną, mało elastyczną, podatną na procesy starzenia skórą oraz dla wszystkich tych, którzy mają problem z trądzikiem, rozszerzonymi porami i wągrami, dla osób które nie tolerują mocnych peelingów z grupy peelingów salicylowych.


“SHIKI PEEL”


Podczas zabiegu wykorzystujemy właściwości kwasu szikimowego, znanego z działania eksfoliacyjnego, nie wywołującego podrażnień skóry. Możemy w wielu przypadkach nałożyć preparat przed innymi peelingami, wówczas spotęguje on ich działanie. Kwas sprzyja wyrównaniu poziomu nawilżenia skóry, odzyskując jej jędrność i elastyczność. Kwas szikimowy ceniony jest również ze względu na działanie przeciwtrądzikowe. Odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu stany zapalne na skórze zostają widocznie zminimalizowane.

SKŁADNIK AKTYWNY PRODUKTU:

KWAS SZIKIMOWY – wyizolowano po raz pierwszy z azjatyckiej rośliny tj.anyżu gwiaździstego, wykazuje działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, nawilżające i regulujące wytwarzanie sebum. Skutecznie hamuje rozwój Propionibacterium acnes, czyli bakterii odpowiedzialnych za zmiany trądzikowe. Ułatwia także odblokowanie zaczopowanych ujść gruczołów łojowych, dzięki czemu powoduje widoczne zmniejszenie się ilości grudek zapalnych oraz zapobiega dalszemu ich powstawaniu.


NORMA-DERM 35%


Zabieg na bazie kwasu pirogronowego o właściwościach normalizujących, bakteriostatycznych, rozjaśniających i likwidujących oznaki fotostarzenia. Polecany jest dla skóry trądzikowej, tłustej, łojotokowej, czy zanieczyszczonej. Udrażnia ujścia gruczołów łojowych i zmniejsza ilość zaskórników. Działa sebostatycznie nie wysuszając naskórka, a zarazem hamując nadmiar wydzielania sebum. Zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie, w serii od 4 do 6 razy.


“MESO – NAWILŻENIE”


Mesoboost® lHA to specjalistyczny zabieg bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym. Idealny dla Klientów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości.

Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA. Następuje poprawa gładkości skóry już o 35%


“MESOBOOST – PLUS”


Mesoboost® tHA to usługa na bazie żelowego koktajlu, którego powstanie zostało zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej. Jego formuła bazuje na najwyższym 3% stężeniu potrójnego kwasu hialuronowego. Dzięki temu, zabieg nie tylko wypełnia zmarszczki i przywraca skórze gęstość, ale także odtwarza jędrność i sukcesywnie odbudowują objętość skóry. Zapewnia specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na długotrwałą regenerację oraz wspomagającą procesy odmłodzenia skóry.


SALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532