Manicure


MANICURE


W naszym Gabinecie wykonujemy manicure klasyczny, japoński, hybrydowy, żelowy, oraz zabieg z keratyną. Oferujemy także zabiegi wygładzająco – odżywcze manicure i pedicure SPA zarówno na okolice dłoni jak i stóp.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Starachowicach na manicure.

Cena: od 60zł


MANICURE KLASYCZNY


Manicure klasyczny polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu kształtu płytce oraz nałożenie odżywki regenerującej.

Cena: 60zł


MANICURE HYBRYDOWY


Manicure hybrydowy jest znacznie trwalszy niż manicure klasyczny. Specjalny rodzaj lakieru utwardzany jest w lampie LED i nie wymaga dodatkowego czasu na wyschnięcie. Manicure hybrydowy utrzymuje się około 2-3 tygodni. Lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością. Polecany jest wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się idealnym manicurem jeszcze dłużej. W Gabinecie IMAGE pracujemy na produktach LCN, Mollon i Alessandro.

Cena: 90zł


MANICURE JAPOŃSKI


Manicure japoński to rodzaj manicure, który nadaje płytce paznokcia wyjątkowego blasku i powoduje, że dłonie wyglądają na bardzo zadbane. Manicure japoński jest zabiegiem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Podczas zabiegu w płytkę paznokcia wcierana jest specjalna pasta z naturalną krzemionką, która nadaje paznokciom silnego blasku. Odpowiednia technika polerowania sprawia, że efekt jest wyjątkowo trwały i utrzymuje się do 3 tygodni.

Cena: 90zł


MANICURE KERATYNOWY


Po wykonaniu manicure klasycznego, aplikujemy na płytkę bazę keratynową. Nasza przełomowa baza zwiększa przyczepność kolorów hybrydowych i żelowych, a tym samym wyrównuje powierzchnię naturalnej płytki. Sprawdza się przy stylizacjach paznokci bardzo zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się. Zawartość keratyny działa na paznokcie podobnie jak intensywne serum, a regularne stosowanie przyczynia się do poprawienia kondycji i wyglądu paznokci.

Cena: 90zł


MANICURE ŻELOWY


Manicure żelowy jest bardzo trwały i pozwala na modelowanie paznokcia w zależności od potrzeb. Podczas zabiegu możliwe jest przedłużenie płytki paznokcia, co wykonuje się na tipsie. Żel można również nakładać bezpośrednio na płytkę paznokcia. Ze względu na wzrost paznokcia po około 3 tygodniach należy wykonać uzupełnienie manicure żelowego.

  • Cena: od 140zł

MANICURE SPA


Manicure SPA to kompleksowy zabieg opracowania skórek, płytki paznokcia oraz nadanie im kształtu. Wyjątkowy peeling oczyszcza, a serum oraz maska nawilża i odżywia naskórek. Pod koniec zabiegu aplikowana parafina, która głęboko regeneruje dłonie. Jest to zabieg dla osób potrzebujących całkowitej odnowy dłoni.

Cena: 149zł


GaleriaSALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532, lub (41) 274-74-22