Regeneracja dłoni i stóp


REGENERACJA DŁONI I STÓP


Dłonie i stopy to niezwykle ważna części naszego ciała, niestety zbyt rzadko dbamy o nie tak jak należy. Czasami każdemu z nas zdarza się zaniedbać nasz wygląd, lecz pielęgnacja dłoni i stóp to czynność, o której szczególnie nie należy zapominać gdyż jest niezwykle istotna.
Do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp powinno należeć ich nawilżanie. Natomiast złuszczanie stosuje się najwyżej dwa razy w tygodniu. Częstsze stosowanie peelingów może bowiem zniszczyć naturalną warstwę ochronną skóry dłoni i stóp.
Niezwykle wskazanym zabiegiem jest więc złuszczanie. Usuwa ono martwe komórki naskórka, zalegające na skórze i blokujące pory. Tak oczyszczona skóra wygląda wówczas świeżo i młodo. Ponadto, jest ona bardziej podatna na działanie preparatów nawilżających.
Zabieg nawilżania, oraz natłuszczania, odświeża i relaksuje Twoje dłonie i stopy, dostarczając im niezbędnej ilości wilgoci, tak potrzebnej skórze do osiągnięcia zdrowego wyglądu.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego.


PARAFINA NA DŁONIE I STOPY


Ten wyjątkowy zabieg regeneracyjny na dłonie i stopy, sprawi, iż skóra stanie się jedwabista i odmłodzona. Wyjątkowy i aromatyczny peeling usunie martwy naskórek, oczyści oraz odżywi. Po dokładnym peelingu kompleks substancji aktywnych znajdujących się w parafinie pobudzi skórę do odnowy i regeneracji. Zabieg kończy się masażem co sprawi, iż skóra stanie się idealnie gładka i jedwabista.

Cena: 50zł


ZABIEG MANICURE I PEDICURE SPA


Zabieg polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, a także na odsunięciu frezami, lub dłutkiem nadmiaru skórek okalających paznokieć. Największą zaletą zabiegu SPA, jest zastosowanie peelingu oraz aplikacja parafiny na skórę pod koniec zabiegu. To doskonały sposób na idealną poprawę kondycji zniszczonej lub przesuszonej skóry dłoni lub stóp.
Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, znajdujących się w parafinie, sprawia, iż wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę. Manicure i Pedicure SPA bazuje na aromaterapeutycznych kosmetykach bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Pielęgnuje i wzmacnia zniszczone paznokcie, skórę oraz błyskawicznie ją natłuszcza. Zabieg kończy się masażem i stanowi całkowity efekt zabiegu.


SALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532