Zabiegi w kapsule SPA


ZABIEGI W KAPSULE SPA


Kapsuła kosmetyczna SPA jest nowoczesnym urządzaniem z zakresu odnowy biologicznej. Dzięki połączeniu sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii i koloroterapii daje zaskakujące rezultaty. System ten doskonale zaspokaja potrzeby osób zmęczonych fizycznie oraz potrzebujących odprężenia, relaksu oraz poprawy jakości skóry.

Cena: od 199zł


TERAPIE KĄPIELOWE


Hydromasaż

Kąpiele z hydromasażem pozwolą wzmocnić organizm, uzupełnić brak związków mineralnych oraz wspomóc kuracje wyszczuplające i antycellulitowe. Stymulujące działanie wody przynosi następujące korzyści dla : dobrej kondycji i sprawności fizycznej, rehabilitacji, redukcji stresu, rozluźnienia mięśni, pobudzenia krążenia oraz stworzenie podstaw komfortu psychicznego i fizycznego.

Sauna parowa

Ciepło przyspiesza procesy chemiczne w całym ciele, pomaga w usunięciu zanieczyszczeń, toksyn, polepsza jędrność i elastyczność skóry. Sauna stymuluje metabolizm, który w dużym stopniu spala kalorie oraz poprawia wydolność sercowo – naczyniową.

Koloroterapia

Koloroterapia (color therapy ) była znana i praktykowana już w starożytności. Przez wieki używano wiedzy o kolorach do przywracania równowagi i harmonii w organizmie człowieka. Kolor oddziałując na psychikę może wywołać silniejsze lub słabsze reakcje fizyczne, przyczynić się do z łagodzenia objawów lub usunięcia dolegliwości. Leczenie kolorami to przywracanie i utrwalanie właściwych proporcji pomiędzy wszystkimi kolorami jakie powinny być zachowane w organizmie.

Kolor czerwony – należy do elementu ognia. Jest to kolor najbardziej ogrzewający, pobudzający i energetyzujący. Kolor ten “ogrzewa” krew w tętnicach, ożywia ją i przyspiesza krążenie jednocześnie podnosząc temperaturę ciała. Inna dziwna właściwość koloru czerwonego to działanie zabliźniające i przyspieszające gojenie ran.

Kolor żółty – należy do elementu ziemi. Leczy choroby dróg oddechowych: katar, kaszel, bóle gardła, zapalenie zatok, przeziębienia i łagodne grypy. Korzystnie działa na cały system trawienny, stymuluje pracę takich narządów jak: trzustka, wątroba, śledziona. Poprawia stan skóry, ułatwiając jej oddychanie.

Kolor niebieski – należy do elementu wody. Jest kolorem ochładzającym mającym silne właściwości uspokajające. Terapia tym kolorem jest stosowana przy dolegliwościach bólowych, dlatego terapia tym kolorem jest stosowana przy dolegliwościach reumatycznych, kontuzjach i zwichnięciach. Posiada również działanie uaktywniające procesy wewnątrzkomórkowe, działa korzystnie na tkankę łączną, śluzówkę, płyny surowicze i limfę.

Kolor zielony – należy do elementu drzewa. Silnie działa na psychikę, ośrodki nerwowe i powoduje wzmożenie koncentracji, ułatwiając percepcję zmysłom. Jest najbardziej neutralnym kolorem – kolorem przyrody, uspokajającym, wprowadzającym harmonię do umysłu i ciała. Doskonale reguluje ciśnienie krwi. Terapia nim stosowana jest w przypadku migren, grypy, wrzodów żołądka i chorób nowotworowych.


ZABIEGI PIELĘGNACYJNE


Zabieg ujędrniająco – oczyszczający na bazie zielonej glinki

Kąpiel na bazie glinki zielonej ma właściwości oczyszczające, regenerujące, odżywcze, wzmacniające, oraz gojące.

Skóra nabiera świeżego i zdrowego wyglądu. Pozytywnie oddziałuje na skórę dojrzałą, odżywia ją, wzmacnia i regeneruje. Dzięki swoim właściwościom działa również leczniczo na skórę trądzikową, dezynfekuje, absorbuje sebum, zamyka pory, przyśpiesza gojenie ran. Stosowana na uda i pośladki pomaga w walce ze skórką pomarańczową. Podczas zabiegu można skorzystać z sauny parowej, która przyspiesza procesy chemiczne w całym ciele. Kąpiel polecana jest dla każdego klienta, idealna w terapiach antycellulitowych.

Kąpiel Kleopatry

Już w starożytności kozie mleko było znane ze swoich zbawiennych właściwości. Kozie mleko bardzo dobrze nawilża, oczyszcza i odżywia skórę. Zawarte w nim proteiny poprawiają elastyczność skóry, a kwas mlekowy zmiękcza naskórek i odbudowuje jego naturalną strukturę. Kąpiele mleczne przynoszą ukojenie i pomogą zregenerować naskórek np. po “kąpielach słonecznych”.

Podczas zabiegu ulatnia się zapach odpowiednio dobranego olejku eterycznego, co wprowadza nas w dodatkowy relaksujący nastrój. Po kąpieli zapraszamy na masaż częściowy ciała.


SALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532, lub (41) 274-74-22