Mezoterapia skóry głowy


MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY


Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów przeciw wypadaniu włosów. Polega na aplikacji pod skórę skoncentrowanego preparatu odżywczego pobudzającego wzrost i hamującego wypadanie włosów, głównie są to witaminy i substancje odżywcze. Zestaw produktów dobierany jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Dzięki temu zabiegowi pobudzamy krążenie, poprawiamy ukrwienie i umożliwiamy wniknięcie substancji odżywczych w głąb skóry, odświeżając ją od wewnątrz. Mezoterapię skóry głowy stosuje się również we wszystkich rodzajach łysienia tj. męskiego czy plackowatego, może mieć także charakter profilaktyczny.


EFEKTY ZABIEGU


Mezoterapia pobudza krążenie i poprawia ukrwienie oraz rewitalizuje mieszki włosowe. Dzięki temu skutecznie zatrzymuje wypadanie włosów i przyspiesza odrost nowych. Oprócz tego wzmacnia, zagęszcza i odżywia osłabione pasma, dzięki czemu stają się one grubsze i mniej podatne na uszkodzenia. Włosy przestają wypadać już po pierwszym zabiegu, a wzmocnienie i odrost nowych włosów jest widoczny po kilku zabiegach. Pełen cykl terapeutyczny to zazwyczaj cztery zabiegi wykonywane w około dwutygodniowych odstępach. Wyraźną poprawę widać po dwóch miesiącach, ale dla utrwalenia efektu zalecane jest wykonanie jeszcze jednego zabiegu po upływie ok. 6 miesięcy.

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, a ślady po nakłuciach z reguły są widoczne maksymalnie do 2 dni.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU


– ciąża,
– karmienie piersią,
– czas menstruacji,
– choroby nowotworowe,
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– cukrzyca,
– alergia,
– stany zapalne skóry.


ZALECENIA PO ZABIEGU


– nie korzystać z solarium na czas terapii,
– nie korzystać z sauny na czas zabiegów,
– używać odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych do skóry głowy,
– ograniczyć używki.


SALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532, lub (41) 274-74-22