Masaże


MASAŻ


Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży, które pomogą pozbyć się napięcia, bólu mięśni, a zarazem dodadzą energii i witalności. Szeroka oferta umożliwi indywidualny dobór masażu i pozwoli osiągnąć docelowy efekt zabiegu. Masaże wykonuje wyspecjalizowany fizjoterapeuta, który w odpowiedni sposób zadba o poprawę kondycji fizycznej i psychicznej Naszych Klientów.

Wpływ masażu:

 • leczy bóle kręgosłupa i mięśni
 • wzmacnia mięśnie, tworząc dobrą stabilizację dla kręgosłupa
 • poprawia krążenie
 • przyspiesza metabolizm
 • uwalnia toksyny i zwalcza cellulit
 • modeluje sylwetkę
 • niweluje napięcie mięśni
 • poprawia jakość życia
 • łagodzi stres
 • pomaga się wyciszyć i zrelaksować

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty masaży w Starachowicach


MASAŻ KOSMETYCZNY


Masaż kosmetyczny ma na celu głęboko zrelaksować i zniwelować napięcia mięśni. Działa uspokajająco i wyciszająco, redukuje stres i napięcia dnia codziennego. Zabieg pobudza mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry. Polecany jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują chwili całkowitego odprężenia i relaksu.

Cena: od 45zł


MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA


Masaż relaksacyjny silnie odpręża ciało i likwiduje zgromadzone w mięśniach napięcie, działa uspokajająco i relaksująco, niweluje stres i poprawia krążenie krwi. Masaż klasyczny całego ciała to połączenie tradycyjnych technik masowania tj. rozcierania, głaskania, wyciskanie, przesuwania, oklepywania. Zabieg w znaczący sposób poprawia kondycję psychiczną i fizyczną redukując stres, napięcie i silnie odprężając.

 • Cena:
 • Masaż całego ciała 140zł za 45min
 • Masaż pleców 90zł za 25min

MASAŻ FIZJOTERAPEUTYCZNY


Masaż fizjoterapeutyczny redukuje napięcie w rejonie kręgosłupa i innych problematycznych obszarów ciała. Zmniejsza ból powstały w wyniku zwichnięć, skręceń, złamań, likwiduje wysięk zapalany powstały przy uszkodzeniu mięśni i ścięgien, pomaga zapobiec pojawieniu się zrostów. Niweluje problemy powstałe w wyniku przeciążenia organizmu, a zarazem poprawia sprawność fizyczną , wpływa pozytywnie na rozluźnienie mięśni i zwiększa elastyczność skóry.

 • Cena: od 100zł

MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI


Zadbaj o siebie i o swoją sferę duchową

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.

Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

Masaż kamieniami HOT STONE ma szerokie spektrum działania. Wykazuje dobroczynny wpływ na skórę, mięśnie, układ krążenia i limfatyczny oraz układ nerwowy.

Działanie masażu gorącymi kamieniami:
– poprawa odżywienia skóry,
– zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
– przyspieszenie regeneracji mięśni po aktywności fizycznej,
– poprawa funkcjonowania układ krążenia,
– zmniejszenie obrzęków,
– złagodzenie skutków i objawów stresu,
– pełen relaks i odprężenie.

Sam zabieg, w połączeniu z olejkami eterycznymi oraz przyjemną muzyką wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego. Po zabiegu pacjent wychodzi wypoczęty i w doskonałym nastroju.

Chociaż masaż z wykorzystaniem gorących kamieni jest bezpieczny i bezinwazyjny, istnieje kilka przeciwwskazań do tego zabiegu tj.

Przeciwwskazania do masażu:

– gorączka,
– choroby zakaźne,
– ostre stany zapalne,
– choroba nowotworowa,
– zakrzepy czy zapalenia żył,
– ciąża,
– wady serca,
– łamliwości kości.

Cena: 120zł za 60min


SALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532