Pedicure


PEDICURE


W zakresie pedicure oferujemy zabiegi regeneracyjne oraz podstawowy zabieg podologiczny. Oferujemy także zabiegi wygładzająco – odżywcze manicure i pedicure SPA zarówno na okolice dłoni jak i stóp.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego, na zabieg pedicure w Starachowicach.


PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY


Pedicure polegający na dokładnym opracowaniu stóp frezarką oraz płytki paznokci. Zabieg przywraca stopom idealną gładkość i pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Skórki zostają odpowiednio zabezpieczone, paznokcie otrzymują naturalny kształt i mogą być pomalowane na wybrany kolor – lakierem klasycznym lub hybrydowym.

  • Cena: 130zł

PEDICURE JAPOŃSKI I KERATYNOWY


Pedicure polegający na dokładnym opracowaniu stóp frezarką oraz płytki paznokci. Zabieg przywraca stopom idealną gładkość i pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Pedicure japoński, czy keratynowy sprawdza się przy stylizacjach paznokci bardzo zniszczonych, osłabionych i rozdwajających się. Zawartość keratyny lub naturalnej krzemionki, działa na paznokcie jak intensywne serum, a regularne stosowanie przyczynia się do poprawienia kondycji i wyglądu paznokci.

Pedicure japoński – cena: 120zł

Pedicure keratynowy – cena: 120zł


PEDICURE SPA


Jest to najbardziej kompleksowy rodzaj pedicure. Zabieg opiera się na opracowaniu stóp frezarką, opiłowaniu oraz oczyszczeniu skórek. Oprócz tego na stopach wykonywany jest peeling, maska oraz parafinowy zabieg regeneracyjny. Po zabiegu stopy są idealnie gładkie i nawilżone. Zabieg kończy się masażem i stanowi całkowity efekt zabiegu.

Cena: 190zł


TERAPEUTYCZNE ZABIEGI NA PAZNOKCIACH ORAZ SKÓRZE


USUWANIE ODCISKÓW I MODZELI – Odciski i modzele to wyjątkowo uciążliwy problem. Wrastające paznokcie, modzele, bolesne nagniotki powodują wiele problemów i mają znaczny wpływ na codzienne życie. Zapraszamy na specjalistyczny zabieg dzięki, któremu będą mogli Państwo znów cieszyć się pełnym komfortem dnia codziennego.

Cena: 32zł

REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP, KLAMRY – Zapraszamy na zabieg rekonstrukcji paznokci u stóp. Specjalizujemy się w nakładaniu klamer korygujących B/S Quick według Fraser’a jesteśmy w stanie całkowicie odbudować płytkę paznokcia.

Cena: od 170zł


GaleriaSALON KOSMETYCZNY IMAGE


Zarezerwuj wizytę pod numerem telefonu:
501-443-532